Tip na dárek: Fotoobraz Saal-digital

Krásný den!

I když nemá právě prezentovaný fotoobraz nic společného s knihami, rozhodla jsem se, že vám sem tuto recenzi dám. Proč? Protože úplně původně mě napadlo, že si nechám udělat fotoobraz do obýváku s knižní fotkou. Některou z mých oblíbených, s knihou, bílou kožešinkou a květy. Však vy víte… používám je hojně i na pozadí různých článků, nebo jako upoutávku. Jenže fakt je, že by se nám do obýváku moc nehodil. Máme tam totiž hlavně zarámované fotky dětí a už i jeden velký fotoobraz právě od Saal-digital, na kterém je má dcerka Nela. A tak zvítězily mateřské pudy a já zvolila nedávnou fotku synka Jiříka, aby měla Nela na zdi vedle sebe parťáka.
Jelikož už jeden fotoobraz od Saal máme, využila jsem možnost recenzovat jej a hned jsem Jiříkův portrét objednala. Opět, jako všechny produkty, jsem vytvořila představu obrazu v programu Saal-designer, který si snadno na jejich stránkách stáhnete. Nezabírá moc místa, pracuje rychle a je opravdu jednoduchý a pohodlný. Můžete buď zvolit jednoduše obraz na celou plochu jako já, nebo můžete umístit i více fotek, různě si je upravovat do koláže, rámovat, vložit za ně libovolné pozadí, apod. Vaší fantazii se meze nekladou. Já jsem zůstala u klasiky, aby mi oba obrazy ladily k sobě.
Objednávka se začala zpracovávat ihned po odeslání. K nahrání objednávky je samozřejmě potřeba internet a rychlost je závislá na rychlosti vašeho připojení. Fotoobraz se mi nahrál během chviličky, zatímco třeba fotokniha potřebuje více času. Záleží na tom, kolik fotek program nahrává…
Tentokrát jsem na obraz čekala cca 14 dní. Firma jej dovezla až do domu, slušně se ohlásila předem telefonicky a předala mi velkou zásilku pěkně z ruky do ruky. Obraz byl zabalen opravdu pečlivě v kartonu, bublinkové folii a ještě v pěnovém obalu na lícové straně rámu. 
Dřevěný rám i podpěrky jsou vyrobeny velmi kvalitně, plátno je napnuto dobře a nikde se nekrabatí, ani neprohýbá. Fotografie je zpracována velmi pěkně, barvy sedí s barvami v PC a fotka nijak nekostičkuje, ani nezrní. Celkově mám z celého obchodu velmi dobrý pocit. Synka jsem okamžitě pověsila a od té doby se z obrazu těšíme celá rodina, včetně Nely, která na něj neustále ukazuje a hlásí :“Tady je Jižík!“ 
Ať už si tedy fotoobraz pořídíte proto, abyste na něm zvěčnili sebe či své blízké, nebo se rozhodnete svůj knihomolský pokoj či koutek zkrášlit fotoobrazy s motivem knihy, určitě uděláte dobře, zvolíte-li právě firmu Saal-digital. Jak píšu, já už od nich mám fotoobrazy dva a jsem maximálně spokojená.
Vaše Sabi!

0 komentářů: „Tip na dárek: Fotoobraz Saal-digital

Napsat komentář