První ryze audioknižní seriál – Stíny New Orleans

Máte rádi audioknihy? A jste fanoušci televizních seriálů s detektivní či thrillerovou zápletkou? Pak si představte, že můžete obojí spojit dohromady!

Stíny New Orleans jsou úplně prvním audioknižním seriálem, který bude mít šest dílů. První díl byl zveřejněn teprve před pár dny a už má plně pozitivní hodnocení. Jedná se o temný thriller s prvky hororu, který pro Audiotéku napsal exkluzivně Maciej Lewandowski. Audioknihu načetl Petr Kubes.

Anotace:

Inspirováno hororovým příběhem H. P. Lovecrafta „Volání Cthulhu“.

Hororové hrůzy se v New Orleans prolínají s dosti reálnými, i když hrůzostrašnými a zločineckými rituály. Protože tam, kde nenávist vládne lidskou rukou, černá magie se probouzí. A ne každý se proti ní odváží bojovat.

Stíny New Orleans 1/6 – Big Easy po půlnoci

Poručík John Legrasse je policista poznamenán zkušenostmi a zážitky z Velké války. Viděl příliš mnoho a ví příliš mnoho. Ani teď však tohoto strážce zákona znaveného životem nečeká klid. V nočních ulicích Big Easy skrytě vládnou temné síly, se kterými se setkal už v minulosti. Během policejního zátahu na dealery drog naráží na obchodníky s bílým masem a ve sklepích je nalezeno ženské tělo nahánějící hrůzu i těm nejostřílenějším vyšetřovatelům.

I když není možné si u této audioknihy stáhnout ukázku k poslechu, její cena je tam příjemná, že stojí rovnou za zakoupení!

Audioknihu Stíny New Orleans můžete zakoupit zde, nebo přes aplikaci Audiotéka.

Napsat komentář