Tereza Barvíková – Až uvěříš: Svět láskohledačů

Krásný den!
Dnes mám pro vás trochu jiný článek… Není o knize, která vyšla, ale která se teprve připravuje ke svému zrození. Aby mohla přijít na svět a dělat radost vám – čtenářům, je třeba ještě hodně podpory. Knížka je napsaná, obálka nachystaná a že vypadá krásně a lákavě, to jistě vidíte sami. Autorkou je Tereza Barvíková, mladá studentka, která dala podobu nejen této fatasy, ale i básním, které můžete číst na jejím facebookovém profilu Tereza Barvíková – autorka.

O čem je kniha Až uvěříš: Svět láskohledačů? To popisuje autorka na stránkách Startovače takto:
Nesmělá patnáctiletá dívka Mariana žije jen se svojí matkou. Otec je opustil, když byla malá a přesto je pouze s matkou spokojená. Má nejlepší kamarádku, prvního přítele a spoustu dobrých přátel její mladé matky. Její pohled na svět se však změní, když se u nich v kuchyni z ničeho nic objeví malé modré stvoření. Tvrdí, že se jmenuje Anairam a je Marianin láskohledač. Láskohledači jsou totiž kouzelní tvorové z jiné dimenze, jejichž úkolem je svést spřízněné duše dohromady. Každý člověk má takového svého vlastního skřítka, ale jen málokdo ho může vidět. Co však Mariana dlouho neví, je fakt, že existují také pohlcovači – tvorové, hmota, či energie, která vysává štěstí a radost a loví láskohledače. Doposud do dimenze lidí nemohli, ale nyní se všechno mění. Díky tomu začínají být lidé nenávistivější, vzteklejší a lásky ubývá. Společně se snaží přijít na způsob, jak vzít Marianu do světa láskohledačů. Právě ve chvíli Marianiny návštěvy ale dojde ke katastrofě a nikdo neví, co přesně se stalo. Jediné jisté je, že zlo začíná ovládat svět. V Anairamově světě ale neexistují pouze láskohledači a pohlcovači, mimo jiné tvory se v něm pohybují také gejzírové vílystříbrní vlciyettiovédraci, apod.

Více o knížce, včetně ukázky si můžete přečíst na stránkách zmíněného Startovače. Někdo možná netuší, ale někdo už tento projekt jistě zná. Jedná se o stránku, kde se mohou přihlásit různé projekty, nejen knihy, a jejich autoři tímto žádají své budoucí čtenáře/posluchače/uživatele o finanční podporu.
Všichni jistě víme, že vydat knihu není právě levná záležitost. A pokud je autor neznámý, nebo nevydal dostatek hodně známých a prodávaných knih, nemá šanci chytit se u komerčních nakladatelů. Startovač je jednou z možností, jak mohou autoři realizovat své sny a knížku vydat – samozřejmě s Vaší podporou!
Tereza Barvíková má svůj projekt velmi dobře promyšlený a vypracovaný. Za to, že jej finančně podpoříte, dostanete hodnotné dárky – e-book, knihu, hrníček, tričko, nebo třeba i zážitkovou jízdu ve sportovním autě.
Osobně se mi nápad na knihu velice líbí a i když čtu fantasy jen občas, většinou dávám přednost právě českým autorům. A toto je jedna z knih, které bych si opravdu ráda přečetla. Posílám proto svůj finanční příspěvek a žádám tímto jménem autorky i vás – podpořte dobrou věc. Pomozte mladé autorce splnit si svůj spisovatelský sen a vydat její knihu. Každá korunka se počítá! 🙂

O autorce:


Kdo jsem? Jsem přítelkyně, dcera, sestra, kamarádka, panička dvou úžasných psů, studentka geologie a spousta dalšího a ráda bych byla také spisovatelkou. Je mi dvacet tři let a pocházím ze Zlína. Pokud máte rádi poezii, můžete se podívat na můj facebookový profil Tereza Barvíková – autorka. V sekci fotografií mám v albu Básně svoji ne příliš obsáhlou tvorbu. 

Instagram: terezabarvikova

0 komentářů: „Tereza Barvíková – Až uvěříš: Svět láskohledačů

Napsat komentář