Levné knihy – na co mám zálusk?

Krásný den!
Vím, že nedávno byl Svět knihy, ze kterého jsem si neplánovaně přivezla hromadu knih a mám z ní přečtenou zatím jen jednu knihu. Vím, že další třikrát taková hromada tu čeká na přečtení a že jsem říkala, že omezím i recenzáky, abych to začala trochu učítat. A ano, vím, že mě čeká beseda s Alenou Morštajnovou, na které si hodlám koupit alespoň jednu její knížku, kterou si chci nechat podepsat. Ale když nenakoupím v Levných knihách teď, když to tam aktuálně mají, může se stát, že některé kousky už pak prostě neseženu, že? 
A tak jsem si pro vás připravila seznam knih, na které mám zálusk a pokud se mi podaří jeden den utrhnout od dětí a muže a vyrazit do Budějovic, tak si je předpokládám nakoupím – skoro všechny.

V první řadě mám zálusk na další díly ze série thrillerů od Chrise Cartera, kde je v hlavní roli geniální detektiv Robert Hunter. Tohle jsou opravdu špičkově napsané thrillery a jak knižní série tohoto žánru příliš neshromažďuji, tady udělám výjimku a chci je všechny. Však jeden stojí 79.- a to je prostě hodně v pohodě…
Další knížka, která mě hodně zaujala je Umění v krvi, kde hlavní postavou je Sherlock Holmes. Tady samozřejmě narážím na otázky – jaká kniha bude? Bude vůbec pro mě? Je to vůbec ještě Holmes, když knihu napsala Bonnie McBirdová a ne sir Arthur Conan Doyle?
Odpovědi samozřejmě nezjistím, pokud si knížku nepřečtu. A vlastně ani nevím, zda jsem, nebo nejsem příznivcem Sherlockových příběhů z pera různých nových autorů… Takže si knížku pořídím, přečtu, no a pak vám dám vědět. 🙂
100 dní štěstí je kniha, na kterou mám zálusk už pěkně dlouho. Viděla jsem ji už u tolika blogerů a stále jsem odolávala. Jenže, teď je v LK a navíc – slunná Itálie… Bože, hned bych tam jela na dovolenku…
Následuje série o Provenci z pera oblíbeného autora Petera Mayleho. Asi ji nemusím představovat dvakrát, jistě ji znáte. Já mám zatím Rok v Provenci jako audioknihu a celkem se mi líbila, i když mi nesedl styl vyprávění, který byl dosti zdlouhavý. zrovna u tohoto typu literatury bych řekla, že lepší bude si knížky přečíst. A jelikož mají nyní celou sérii v nových obálkách… Asi není třeba nic dodávat, že? 
A poslední kousek, který jsem vybrala, mám opět v merku již pěkně dlouho. A pravděpodobně si knížku opět nekoupím a odsunu ji na „příště“. Záleží na tom, kolik vydělám peněz. 🙂 Sophiina volba je známý příběh od Williama Styrona a především je to opět klasická literatura. A protože tu mám klasiky hodně a to především hodně nepřečtené, asi i tato kniha počká. Přece jen, klasiku vydají ještě mnohokrát. Ale když zbudou korunky, poputuje ke mně také.
Tak co říkáte na můj výběr? Máte něco pěkného vyhlídnuto vy? Jsem sice zvědavá a těším se na vaše komentáře, ale nejsem si jistá, jestli je vůbec chci číst. 😮 Až mi totiž napíšete, co jste v LK v poslední době koupili vy, nebo na co se chytáte, přihodím na seznam další kousky. A to už fakt nevím, kdy přečtu. Já, která si zakládala na tom, abych tu měla maximálně dvacet nepřečtených knih i s recenzáky. 😀
Vaše Sabi!

0 komentářů: „Levné knihy – na co mám zálusk?

  1. Já tak zbožňuju LK!! <3
    Od Cartera jsem četla první díl, štve mě že se nedají sehnat popořadě všechny :/ Byl super. Hezky brutální 😀
    Sophiinu volbu jsem si tam také koupila a těším se na ni i když to asi bude dost drsná četba.
    Jinak tam teď postupně zkupuji Harry Pottery v angličtině a máme v plánu komplet Shakespearovejch her, který jsou v krásným vydání…:-)
    A teď jsem tam taky koupila knihu Červený vrch, což je o zombie apokalypse… Zrovna ji čtu a je to neskutečná pecka. 🙂

  2. 100 dní štěstí je krásné. Mají tam i další knihu autora Máš mě vůbec rád? Pro ni jsem mazala hned, jak jsem ji zahlídla na stránkách 🙂 Carter taky láká, stejně tak Sophiina volba. A teď koukám, že i Umění v krvi vypadá skvěle. Sabi, to mi nedělej, víš, že čtu pomalu :)))

Napsat komentář