Normálně jiní – společenský román s kapkou romantiky nejen pro mladé čtenářky

Přestože stěžejním tématem příběhu je láska mezi Maddy a Albertem, která oběma mladým lidem změní pohled na život, není to jediné téma, kterého se autorka v knize dotkla. Tammy Robinson nás nechává v knize Normálně jiní nahlédnout do života dvou naprosto rozdílných rodin.

Název: Normálně jiní

Autor: Tammy Robinson

Nakladatelství: Cosmopolis

Počet stran: 336

Rok: 2018

 

Recenze:

Albertův otec si nikdy nedokázal k synovi vytvořit správný vztah.  Syna neustále podceňuje a ponižuje. Albert musí být hodně silná osobnost, aby zůstal sám sebou, nepodlehl otci a šel si za svým snem.

Maddy žije s matkou a autistickou sestrou, které potřebují její pomoc a velkou dávku jejího volného času. Na sebe a své sny se Maddy odnaučila myslet. Oba hlavní hrdinové jsou hodně mladí a jejich láska jim ukáže život z jiné strany.

Knížka Normálně jiní osloví hlavně mladé čtenářky, které určitě zasáhne u srdce. Je velice čtivě napsaná, je milá a dojemná, okořeněná troškou vtipu.  Najdete v ní romantiku, štěstí a lásku, ale i hořkost, bolest a smutek.

Pro ženy, co mají už hodně načteno může být knížka příliš jednoduchá.  Mně se přesto knížka četla velice dobře, a některé části knížky se mě hodně dotkly, především z pohledu matky.

Hodnocení: 80%

Knížku Normálně jiní si můžete zakoupit na stránkách nakladatelství Cosmopolis.

Autor textu: Dana Goliášová

Napsat komentář