Unboxing special!

Krásný den!
Dnes mám pro vás jeden hodně speciální unboxing. Jedná se totiž o knihu – mega knihu, kterou jsem dostala od manžela za narození Jiříka. Přála jsem si ji už strašně dlouho, nějakých pět let určitě už o ní vím… a konečně doputovala do mé knihovny. 🙂

Jedná se o souhrnné dílo od Williama Shakespeara. Jsou tam nashromážděny všechny jeho divadelní hry, sonety a básně. Rozdělené tematicky na komedie, dramata, atd. Přehled ke  všemu napsal přední znalec Shakespeara – Martin Hilský.
Je to opravdu nádherný unikátní kus, vázaný samozřejmě v tvrdé vazbě a uložený ve zdobené krabici, aby kniha držela tvar.
Jediné, co mě trochu mrzí, že uvnitř nejsou žádné ilustrace, hodily by se tam. Ale to už bych asi chtěla opravdu moc… 🙂

Co na to říkáte? Znáte tuto knihu, nebo ji dokonce máte doma?
Čtete Shakespeara, nebo na něj chodíte raději do divadla?
Já se přiznám, že jsem, na divadle viděla jen Hamleta, kterého jsem také jako jediného četla, takže se moc těším, až se začtu do této knihy… 🙂
Vaše Sabi!

0 odpovědí na “Unboxing special!”

  1. Shakespeara milujem! Musím sa priznať, že veľmi závidím 😀 Hneď idem pozrieť, koľko by ma stála kniha a poštovné na Slovensko a kde sa dá kúpiť. Len neviem, či by som takej zložitej češtine rozumela 😀 To je zas druhá vec.

    Je v tej knihe aj Cymbelin? Písala som na to dielo recenziu a zistila som, že hra skoro upadla do zabudnutia. Zaujíma ma, či ju nezabudli pridať do tejto knihy.

    Prajem pekné čítanie.

Napsat komentář