Unboxing: Dva balíky – tři knihy!

Krásný den!

Co si dát při pátku zase jednu rozbalovačku? Anebo dvě? 🙂

Dobře, tak pojďme na to… Tento týden mi dorazily dva balíčky. Jeden recenzní – knížku už jsem dokonce stihla i přečíst a to doslova jedním dechem, a dnes dorazil balík, který jsem objednávala v e-shopu Megaknihy.cz.

Balíček z Alpressu jsem očekávala a moc jsem se na něj těšila. Byl to totiž první díl upírské trilogie, na kterou už jsem vám sem dávala recenzi. Četla jsem jako první díl druhý – Tanec bohů. Jelikož se mi opravdu hodně líbil, zatoužila jsem číst i ty ostatní. A Kruh věrných dorazil záhy. Paní z Alpressu je opravdu skvělá, super rychlá a když řekne, že knížku posílá, zpravidla ji mám do dvou dnů u sebe.

Anotace:
Kruh věrných – Roberts Nora Zlo má jméno Lilith – v její náruči našlo věčné zatracení příliš mnoho mužů, které připravila o duši a to včetně Hoytova bratra. Postupně tak shromáždila silnou armádu démonů, s jejichž pomocí chce zničit svět lidí. Hoyt sám se nemůže s temnou sirénou rovnat, ale společně s pěticí mocných zakusí, jak nezlomné jsou jeho duch i srdce.

Tuto knihu koupíte nejlevněji ZDE.

Druhý balík pak přišel z Megaknih.cz. Tohle knihkupectví má opravdu hodně dobré ceny a také skvělé akce na poštovné, ale nevyniká právě svou rychlostí. Protože prioritou této objednávky byl dárek pro synovečka ke křtu, na který jedeme zítra, opravdu jsem trnula, zda balík dorazí včas. Stihli to v pro ně rekordním čase – do deseti dnů. Hurá. 🙂

Malá dětská bible je zmíněný dárek a jelikož přece nebudu objednávat jednu knihu, váhala jsem, co přihodit k tomu. Vyhrál to Magický průvodce městem pod pahorkem, na který už nebudu vkládat recenzi, protože jste si ji mohli přečíst zde.

Dětských biblí je dnes nepřeberně. Můžete vybírat z ilustrovaných více i méně, z knih, kde jsou k dispozici i různé otázky a odpovědi, také jsem se dívala na knihu, kde jsou k dispozici místa, kam může maminka dítěte zapisovat různé údaje o něm. 
Já jsem nakonec vybrala Malou dětskou bibli, která se mi nejvíce líbila ilustracemi, ale také dostatečným obsahem textu. Věřím, že tady může maminka Kubíkovi číst příběhy před spaním, a bude to tak akorát pro dítě. Žádný složitý příběh, ale také to nejsou dvě věty ke každému námětu.
Malou dětskou bibli můžete nejlevněji koupit ZDE.

Na tohoto autora a jeho novou knihu se opravdu hodně těším, protože jeho předchozí kniha Literární spolek Laury Sněžné mi doslova učaroval. Doufám, že tentokrát se nezklamu.
Knihu můžete zakoupit nejlevněji ZDE.
A to je k rozbalování vše. 🙂
Znáte některou z knih, nebo ji máte doma?

Zdraví – vaše Sabi. 🙂

0 komentářů: „Unboxing: Dva balíky – tři knihy!

Napsat komentář