Unboxing č.23

Krásný den!
Tento měsíc je od samého začátku plodný na balíčky a tak má dnes pro vás rovnou dvojitou rozbalovačku. Navíc jsou to obě knížky, které už na první pohled vypadají nádherně, anotace je strašně moc lákavá a já nevím, do které se pustit dřív!

První balíček byl z nakladatelství Metafora:

A obsahoval?

Sběratelku parfémů od Kathleen Tessarové
Anotace:
Dva životy, dvě ženy, současnost i minulost v Paříži, ztracené tajemství vepsané v parfémech…

Nedávno provdaná Grace Munroeová nezapadá do společenské smetánky Londýna padesátých let, manželství se moc nedaří a sama je nespokojená. Najednou obdrží dopis z právnické kanceláře. Má přijet do Paříže, kde na ni čeká dědictví. Potíž je však v tom, že o žádné Evě d´Orseyové, která jí odkazuje nemalý majetek, nikdy neslyšela.

Pátrání po její totožnosti zavede Grace o celá desetiletí zpět, do New Yorku, Monte Carla, Paříže a Londýna dvacátých let. Pozvolna odkrývá záhadu geniálního tvůrce parfémů a jeho múzy, jíž se kdysi stala právě Eva. Ve třech jedinečných vůních se vášnivý parfumér pokusil zachytit celou její bytost, její esenci, a učinil ji tak nesmrtelnou. Příběh Evy d´Orseyové nadobro změní Gracin život – je nucena si vybrat zda bude žít podle očekávání společnosti nebo půjde svou vlastní cestou.

Nezapomenutelné vyprávění je hlubokou sondou do komplikované a obsedantní lásky mezi múzou a umělcem, výpovědí o obrovské síle vzpomínek a moci vůní.

Druhý balík pak dorazil z nakladatelství Cosmopolis a bylo to dnes ráno.

A copak to může být???

Dům na Baker Street od Michelle Birkby
Anotace:
Bytná Sherlocka Holmese a manželka doktora Watsona se rozhodnou vyjít ze stínu a rozjet své vlastní detektivní pátrání. Z kuchyně na Baker Street číslo 221b se vydávají do temných zákoutí Londýna a zjišťují, že přestože nejsou nejslavnější detektiv všech dob, i ony dokážou vyřešit zapeklitý případ.

Co říkáte na přírůstky? Zaujaly vás, nebo jste je už dokonce četli?
Napište mi! Těším se na vaše komentáře. 🙂
Vaše Sabi 🙂

0 komentářů: „Unboxing č.23

Napsat komentář