Unboxing 4/2017

Krásný den!

Mám pro vás novou rozbalovačku, která je sice už z úterka, ale pořád jsem čekala ještě na jeden balíček, aby toho bylo víc a nějak nepřichází. Takže udělám rozbalovačku samostatnou. Ostatně tato kniha je natolik skvostná, že si to zaslouží!

V pečlivě zabaleném balíčku se skrývala skutečná kráska. Nádherně zpracovaná kniha s historickým románem od české autorky Ivany Špičkové.
Tuto knihu jsem získala na recenzi přímo od autorky a mám v ní také věnování s podpisem, které mi udělalo ohromnou radost, stejně jako kniha samotná. 
Je to vlastně čtvrtá knížka s věnováním od autora, kterou mám.

Ivana Špičková – Ztraceno v písku

Anotace:
Třetí historický román talentované spisovatelky Ivany Špičkové se začíná odvíjet roku 1662. Loď Santa Charlotta převáží malé křesťanské děti do italského Palerma. Ve Středozemním moři je však loď přepadena piráty a děti jsou prodány. Jejich další osudy v muslimském otroctví se v tomto strhujícím románu čtou jedním dechem.

Znáte Ivanu Špičkovou a její knihy? Jak se vám líbí?
Já o autorce vím díky Leničce z blogu Story-huntress a tak když jsem objevila – také díky Lence – možnost číst jednu z jejích knížek jako recenzní výtisk, ihned jsem využila příležitosti. 
Těším se na ni opravdu velmi moc. Vlastně je už skoro na řadě. Dočtu rozečtenou knížku a hned se na ni vrhnu. 🙂
Vaše Sabi!

0 odpovědí na “Unboxing 4/2017”

Napsat komentář