Unboxing *26

Krásný den!
Já sice tak krásný nemám, je tady hrozné počasí, tma, že celý den svítíme a navíc Nela není ve své kůži – včera jsme lítaly po doktorech s ouškem a dneska vstávala v půl páté ráno. Teď usínala už u polívky, tak snad vydrží chvilku spát, abych si taky mohla zavřít oko. 🙂 Ale nejdřív pro vás udělám rozbalovačku. 🙂

Balíček byl tentokrát z Grady – Cosmopolis a obsahoval dva výtisky, na které už jsem se opravdu těšila.

Rozbalovala se mnou i Nelča a připravila si pro vás názorné prolistování knihou. Kupodivu bude na thrillery, protože jí zaujala především Dívka v ledu. Cimrman zůstal nepovšimnut…

A co mi přišlo?
Radek Laudin – Památná místa Járy Cimrmana
Anotace:
Zavítejte s námi na místa, na kterých zanechal výrazné stopy nejslavnější český velikán a génius – Jára Cimrman. S touto knihou objevíte dosud nepoznané kouty naší vlasti, kde tento všeuměl zanechal nějaký odkaz či stopu. Chcete vědět, co vlastně předchází tomu, že nějaká ulice, nábřeží či rozhledna dostane jméno génia Járy Cimrmana? Vydejte se na nejzajímavější místa, která slavný Čech proslavil, a pronikněte do hlubin velikánovy osobnosti.

A jako druhá:
Robert Bryndza – Dívka v ledu
Anotace:
Poté co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život. 
Když Erika začne pátrat hlouběji, vynoří se souvislosti mezi její vraždou a smrtí tří prostitutek, které někdo uškrtil, svázal jim ruce a hodil do vodních ploch po Londýně. 
Jaká je spojitost mezi dcerou vlivného lobbisty, který si myslí, že může ovlivňovat i vyšetřování, a mrtvými imigrantkami? Jaké temné tajemství dívka v ledu skrývala? 
Čím více se Erika přibližuje k odhalení pravdy, tím více se vrah blíží k Erice. Poslední případ detektiva šéfinspektora Fosterové skončil katastrofou a smrtí pěti policistů včetně jejího manžela. Eričina kariéra visí na vlásku, musí bojovat s vlastními démony i s vrahem, který je hrůznější než kdokoliv, komu čelila v minulosti. 
Dopadne ho dříve, než udeří znovu?

A ještě trochu strašidelná fotka s ručkou naší Nely ve stínu. 🙂
Tolik tedy k rozbalovačce. Já se na obě knížky moc těším. U Cimrmana si odpočinu a poučím se a u Dívky v ledu se (doufám) budu bát. 🙂
Mějte se krásně a napište mi, jestli knížky znáte, nebo už jste je četli. A samozřejmě jaký ve vás zanechaly dojem. 🙂
Vaše Sabi!

0 odpovědí na “Unboxing *26”

Napsat komentář