Unboxing 1/2017

Ahoj!
Mám pro vás první knižní rozbalovačku v tomto roce. A aby to byla superrozbalovačka, tak dnes dorazily hned dva balíky. Jeden byl očekávaný recenzní výtisk – můj historicky úplně první z nakladatelství Omegathriller Černooké Zuzany, na který jsem opravdu mooooc zvědavá. 
A druhý balík byl můj dárek k Vánocům, který se sice trochu opozdil, ale nakonec dorazil a to je hlavní. Navíc Megaknihy, kde jsem ho objednávala, se mi včas omlouvaly a upozorňovaly, že bude mírné zpoždění, takže super jednání!

Ale už pojďme na balíky…

První, perfektně zabalený recenzní výtisk od Omegy, přišel z Dobrovského…
Julia Heaberlin – Černooké Zuzany
Anotace:
Píše se rok 1995. Šestnáctiletá Tessie Cartwright, zdravá, šťastná, mladá hvězda školního týmu, je v blízkosti svého domova ve Fort Worth unesena. O více než 30 hodin později je nalezena zraněná, zbitá a částečně zahrabaná v hrobě na poli, které je pokryto kobercem z květin, známých jako černooké Zuzany. Není tam sama, v hrobě je nalezna další mrtvá studentka a kosti dalších dvou obětí. Senzacechtiví novináři oběti nazvou právě podle oněch květin, které na hrobě rostou. Jedinou z černookých Zuzan je i Tessie – jediná dívka, která přežila. Tak začíná brilantně koncipovaný a mistrně napsaný thriller Julie Heaberlin je o boji jediné křehké dívky proti všemocnému zlu. 

Tessiin příběh je vyprávěn ve dvou časových rovinách, jež se navzájem prolínají a po kapitolách střídají. Pohled do minulosti se točí kolem soudu s Terrellem Goodwinem, mužem, jenž je díky jejímu svědectví obviněn z únosů a vražd, současný děj se odehrává v době, kdy je Tessie 34 let, a tváří v tvář musí čelit Goodwinovi i svým pochybnostem, zda její tehdejší svědectví bylo pravdivé.

A druhý, trochu podivně zabalený – všimněte si, že pečlivost tady šla poněkud stranou, protože byly páskou přelepeny přímo knihy, někdo asi chvátal – druhý tedy z Megaknih.

Obsahoval dvě boží knihy, které jsem objevila díky Verunce z Bichliččina blogu a videoblogu a jsou to knihy:
Nalož to od Daniely Turecké a Domácí sušení od Michelle Koeghové.
K těmto knížkám nebudu dávat anotace, protože to je podle mě zbytečné. Vše podstatné včetně fotek uvidíte v recenzích, které zatím nevím, zda zveřejním tady na „kavárně“, nebo na mém druhém blogu www.blaznivamama.cz, kam se hodí více tématicky. Tak případně sledujte mé FB stránky, kde se vše včas dozvíte. 🙂

Tak se mějte krásně a čtěte! 🙂
Vaše Sabi

0 odpovědí na “Unboxing 1/2017”

  1. Jeeeee, tak dej vedet, jak nakladas a susis 🙂 jsem moc rada, ze te knizky zaujaly. Naloz to! ted u nas frci a ja nakladam syry jedna basen. Ale v sezone zahradky zase zacnu i susit 🙂 kupovana jablka se mi nechce susit, to radeji ta domaci a zarucene bio 😀

Napsat komentář