Uboxing č. 21Moji milí čtenáři,
mám pro vás další rozbalovačku. Tentokrát to bude na trochu jinou knihu, než jste zvyklí. Nebude to totiž klasické čtení, nýbrž kuchařka. Dorazila mi z nakladatelství Metafora a je opravdu úžasná!
Jelikož jsem od malička polévková, na tuto kuchařku jsem se opravdu těšila. Hned jak jsem viděla, že vyjde, věděla jsem, že mi nesmí chybět. 🙂

Brutonová Katryn – Polévková mánie

Už naše babičky říkávaly, že polévka je grunt. A nejlepší ze všeho je domácí. Jenže co s tím, když nemáme čas? A po pravdě řečeno, klasické polévky – bramboračka, hrachovka, gulášovka – už nás tak trochu nudí. Chtělo by to něco nového, originálního, dobrého a přitom zdravého. A právě tohle vás v této knize čeká.
Spousta receptů, málo kalorií. Exotické chutě z celého světa. Místo smetany a másla jsou tu výživné oleje z ořechů či semínek, aniž by to ve výsledku nějak ubralo na lahodnosti. A co všechno v knize naleznete?

– Polévky pro vegetariány, vegany i pro ty, kteří dodržují speciální dietu
– Polévky krémové i chlazené, bujóny a consommé
– Patnáctiminutové polévky pro dny, kdy opravdu nestíháte
– Polévky ze superpotravin pro superzdravou vzpruhu
– Nízkokalorické přílohy a snídaňové misky

Ať už potřebujete něco na zahřátí, pro pozvednutí nálady, k zasycení či ke zdravému mlsání, tady si určitě vyberete.A co vy? máte rádi polévky? Zaujala vás tato kuchařka?

V případě vašeho zájmu se dá koupit na stránkách nakladatelství Metafora.

0 odpovědí na “Uboxing č. 21”

Napsat komentář