Knižní tip *5

Krásný den!

Je tady středa a s ní můj další knižní tip. Tentokrát jsem nemusela moc přemýšlet, protože vám ukážu knížku, kterou rozhodně musím mít, už jen proto, že mám od autorky všechny předchozí knihy. Má ji rád, nemá ji rád je kniha od oblíbené autorky Sharon J. Bolton, jejíž knihy již pár let vydává nakladatelství Domino.


Já se s autorkou a její tvorbou seznámila díky druhé knížce, která vybočuje mírně ze zaběhlé série – Obětina. Natolik se mi líbila, že jsem pořídila i předchozí díl a pak už dokupovala další tak, jak vycházely.

Novinka Má ji rád, nemá ji rád je plánována na 29.5.2017 a tak pro mě bude jasným knižním přírůstkem v měsíci červnu. 🙂

Sharon J. Boton – Má ji rád, nemá ji rád
Anotace:
I sérioví vrazi mají své fankluby. Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je však velmi pohledný, charismatický a nesmírně přesvědčivý. Dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho tvrzení o nevině. A dostatečně pohledný a charismatický na to, aby v něm pisatelky dopisů viděly muže svých snů. Maggie Roseová je jiná: tvrdá, extravagantní a nesmírně úspěšná advokátka. Ujímá se pouze takových případů, které může vyhrát. Nikdo neví, podle jakého klíče si vybírá, snad se řídí neomylným instinktem. A právě o její pomoc Hamish nyní usiluje. Chce, aby změnila jeho osud. Maggie váhá, ale pak se rozhodne případ převzít. Je přesvědčená, že šarmu svého nového klienta dokáže odolat. Anebo se poprvé ve své kariéře fatálně mýlí?

A co vy? Znáte tuto skvělou autorku? Četli jste už od ní něco?
Je pro vás také tato novinka naprostá nutnost do knihovny?

Knížku nejlevněji seženete ZDE.

Vaše Sabi!

0 komentářů: „Knižní tip *5

  1. Taky mám od autorky tři knihy – Už mě vidíš?, Volavku a Tak to je, tak to bude. Bohužel jsem ještě ani jednu nečetla, ale slyšela jsem na ni velkou chválu. Její novinku si mám v plánu taky pořídit.

  2. Doporučuji číst sérii po poředě Už mě vidíš?, Volavka a Tak to je a tak to bude. Knížky na sebe navazují (žádné velké opakování fakt z předchozí knihy) a je to skvělé čtení.

  3. Ano, děkuji paní Goliášové za rychlejší upozornění. Knížky je lepší číst popořadě. Jen ta Obětina trochu vybočuje. Tam je hlavním vyšetřovatelem jiná – v dalších dílech vedlejší postava.

Napsat komentář