KNIŽNÍ TIP *1

Krásný den!

V loňském roce jsem zahájila rubriku Knižní tipy, kde jsem vám představovala zajímavé knihy, na které jsem narazila a které mě zaujaly. Potom jsem nějak na vydávání těchto článků neměla čas a tak jsem od nich úplně upustila.
Ráda bych se k nim nyní vracela a pravidelně je publikovala jednou týdne, ideálně v úterý.

První kniha, kterou jsem vybrala, je novinka z nakladatelství Knižní klub. Na první pohled láká krásnou obálkou, ale i anotace zní hodně zajímavě.
Autorkou je Corina Bomannová a jmenuje se Vůně jasmínu.
A o čem knížka pojednává?

Anotace:
Po těžké nehodě svého snoubence, který leží už řadu měsíců v kómatu, hledá nešťastná Melanie útěchu u své prababičky Hanny. Když stará žena pochopí, že si její vnučka nedokáže sama se zoufalou situací poradit, začne jí vyprávět svůj životní příběh a o ranách osudu, kterým musela čelit. Melanie se tak spolu s ní vydává na imaginární cestu do Vietnamu, poté do Berlína dvacátých let a nakonec do Paříže, přičemž si uvědomí, co je v životě a v lásce opravdu důležité.
Tak co, nalákala jsem vás? Já si knížku připisuji na seznam, který začnu (doufám) odškrtávat po porodu, až se zaběhnu v domácnosti se dvěma prcky a začnu snad znova hodně číst. 🙂
Pokud si knížku chcete koupit, nejlevněji ji seženete ZDE.
Vaše Sabi!

0 komentářů: „KNIŽNÍ TIP *1

Napsat komentář