Snídaňová rozbalovačka :)

A abyste toho neměli málo na prohlížení, tak hned ještě dnešní rozbalovačka. Dnes přišel vytoužený balík z Euromedie – dva luxusní recenzní výtisky, na které jsem se moc těšila a dlouho jsem po nich koukala. Spoustu z vás už knížky určitě četlo a tak to nebude žádná novinka, ani překvapení, ale já z nich mám ohromnou radost! Jsou to knížky Pusinka a Spálená obloha! 🙂

Sophie Hannah – Pusinka
Anotace:

Jen na pár hodin si Alice Fancourtová odskočila od svého dvoutýdenního miminka. Starost o malou Florence svěřila svému manželovi. Jakmile však po návratu vstoupí do dětského pokoje, jako by se propadla do zlého snu. Trvá na tom, že dítě, které leží v postýlce, není její dcera. Její manžel David tvrdí, že Alice buď lže, nebo se zbláznila. Jenže Alice ví, že musí policii přesvědčit, než bude příliš pozdě… První román, ve kterém se čtenářům představují policisté Charlie Zailerová a Simon Waterhouse.A ještě Gilly Macmillanová – Spálená obloha
Anotace:

Stačí jen okamžik – a život se změní v peklo. A umí ho vykreslit nejen Gillian Flynnová… 

Rachel Jennerová zůstala na moment pozadu. Od té chvíle se její osmiletý syn Ben pohřešuje. Avšak co se vlastně onoho osudového odpoledne na jejich procházce v lese stalo?

Rachel se zhroutí svět, navíc proti sobě poštve téměř celou veřejnost. Ani spolupráce s policií neprobíhá zrovna ideálně. 

Ubíhají minuty, hodiny, dny… neúprosně ukrajují šanci, že Ben je ještě naživu. Že se najde. A vrátí se zpět.

Rachel zjistí, že nikomu nemůže věřit. Dá se však věřit Rachel?

Sugestivní, originální psychothriller – bestseller vycházející v sedmnácti zemích – je určen všem, komu utkvěla v paměti atmosféra románů Ostré předměty a Temné kouty.


0 odpovědí na “Snídaňová rozbalovačka :)”

Napsat komentář