Pohodlí při čtení – mám nový polštářek

Není to tak dlouho, co jsem tu publikovala článek o tom, jak se mi splnil sen a mám čtecí koutek i s krásným novým ušákem. I když je křesílko pohodlné, něco tomu pořád chybělo. Polštářek! Protože na těch já jsem závislá. Potřebuji je na gauči, v posteli, venku na houpačce (samozřejmě v létě) a tak mi na tom křesílku prostě nějaký ten „macík“ chyběl…

Když jsme kupovaly nové chlupaté polštáře na gauč, říkala jsem si: Jednobarevný, krémově bílý, ten bude ideální. Jenže ouha. On byl moc velký a tím pádem mi spíše překážel. Jako ideální varianta – co se pohodlí týká – se ukázal polštářek, který máme s Nelinkou v posteli. Tedy, máme jich hned několik. Ovšem designově by to byla katastrofa. A tak jsem se začala poohlížet po nějakém potahu, do kterého bych jeden z těch malých polštářků „oblékla“. 

Jelikož jsem nedávno něco nakupovala na webu Poštovné zdarma, a jejich výrobky se mi celkem osvědčily (ne tedy všechny, někde byla kvalita mírnější), vyskočil na mě i potah na polštář s motivem mandaly. A mandaly jsou další má srdeční záležitost. Ráda si je vybarvuji, ráda se na ně dívám, miluji je na papíře, na skle, na šátku… Takže proč ne na polštářku?

Na výběr jsem měla hned ze šestnácti motivů a tak, i když jsem byla původně rozhodnutá koupit hned ten první, který na mě „vyskočil“, vybrala jsem nakonec jinou variantu. Tu, kterou vidíte na fotce, tedy modro – růžovo – fialkovou mandalu na bílém podkladu. Jednak se mi nejvíce líbila znázorněná mandala a jednak mi tyto barvy z výběru nejlépe seděly k mému křesílku.
Polštářek má rozměry 46 x 46 cm a materiál je polyester. Ušit je – zdá se – dobře, pevně a zapínání je na zip. Je všito tak precizně, že jsem ho chvíli musela hledat, není vůbec vidět, což je skvělé! Mám ráda potahy se zapínáním na zip. Je to pohodlné a dobře to vypadá.
Zatím jsem polštářek neprala a nesušila, takže nedokážu odhadnout, jak obstojí v této zkoušce. Zda se nakonec nerozleze – i když švy vypadají ušity opravdu dobře a pevně, nebo zda z něj „nezmizí“ mandala. Budu ho ale prát maximálně na 30 stupňů a sušičku riskovat nebudu. 🙂

I když jsem polštářek kupovala primárně na křeslo, nakonec si nejsem úplně jistá, zda se k němu opravdu hodí. Pořád jsem nějak na vážkách. Ostatně, na křesle je přes den kvůli pejskovi hozen zelený potah a k tomu se to nehodí vůbec. A proto mám polštářek mezi těmi chlupatými na gauči. tam skvěle zapadne, hodí se tam a vyloženě mu to tam sluší.
Jo! Mám radost, že jsem se rozhodla a objednala. 🙂
A pokud byste si ho chtěli objednat i vy, můžete na odkazu ZDE.

Na výběr máte šestnáct variant a věřím, že nějaká vám do oka padne určitě. 🙂
Hodnocení: 5/5 (Zatím nevypráno)

0 komentářů: „Pohodlí při čtení – mám nový polštářek

  1. Čtecí koutek závidím, též bych takový chtěla, ale už se pomalu plánuje stěhovačka do většího, tak snad to vyjde 🙂
    Jinak polštářek je krásný, též je zbožňuji a jsou všude 😀

Napsat komentář