Nové nakladatelství Kniha.je – výzva pro autory i čtenáře


Pozor, pozor! Na vědomost se dává, že tento rok se narodilo nové nakladatelství. Nese název Kniha.je a je šancí pro stávající i začínající autory, stejně jako příležitostí pro čtenáře objevit nové oblíbence a krásné příběhy. 

Majitelem nakladatelství Kniha.je je pan Karel Svoboda. Člověk po všech stránkách pozitivní, ochotný a otevřený novým směrům. Díky němu dostanou prostor nejen autoři, kteří jsou na trhu již zavedeni a hledají stabilní a kvalitní nakladatelství na které se mohou spolehnout, ale i ti, které knižní svět dosud neobjevil.
Samozřejmě to neznamená, že šanci dostane každý. Pan Svoboda si pečlivě vybírá a výsledek stojí opravdu za to. Zatím se v tomto nakladatelství narodila tři knižní miminka, která rozhodně stojí za přečtení. Všechna mají silnou osobní výpovědní hodnotu, jsou to knihy pro zasmání, zavzpomínání i pro odpočinek. Jsou to knihy, ke kterým se budete rádi vracet a vzpomínat s nimi na staré časy, ponoříte se do (svých) studentských let, nebo možná ještě dál.

A jaké knihy můžete v nakladatelství Kniha.je zakoupit již nyní?Jaké bylo dětství v roce 1973?

Vitacit, Pedro, hlasatelky v televizi, tranďáky i úžeh kvůli mrkváčům!
Jestlipak si ještě pamatujete na tu počeštěnou zkratku CCCP, ve které figuroval car a carevna? A jak si s takovou delikátností poradil Šárčin tatínek – kutil, umělec, sem tam nervák a topič myší?
Pobavte se nad příběhy netradiční rodiny pohledem rostoucího dítěte.

Bronislav Macas – U telefonu třetí patro, aneb pět let s Pirisem


Baví vás černý humor a autentické příběhy?

Tato kniha je naprostý UNDERGROUND 70-tých let! Bez cenzury. Groteskní prožitky a noční eskapády studentů z proslavené koleje „Sedmičky“ na Strahově.
Na vlastní kůži zažijete PIRIS CLUB, Vánoce na kolejích, brigády v NDR i lyžařský výcvik! Poznejte SVOBODNOU vůli k životu studentské duše.
Poznejte znovu SAMI SEBE…


Ladislav Smíšek – Brrrum …mot(t)o mého života


Šli jste někdy městem a museli jste projít kolem drsného chlápka v koženém obleku, opírajícího se o velký, nablýskaný motocykl? Sklopili jste oči a snažili se projít co nejvíce nenápadně, se snahou na sebe neupozorňovat, abyste nedostali na budku?
Po přečtení této knihy se vám přístup k těmto lidem zvaným motorkáři radikálně změní. Projdete okolo drsného chlápka v koženém obleku, opírajícího se o velký, nablýskaný motocykl a budete mít slzy v očích a hubu od ucha k uchu. Smát se budete tak dlouho, dokud si vás nevšimne a hubu vám opravdu nerozbije.


Pak nasedne na svůj mohutný stroj a s ohlušujícím BRRRUM uraženě odjede.


Tak co? Už jste si vybrali, která z knížek bude vaše srdcovka? 

Brzy se můžete těšit na rozhovor s majitelem nakladatelství Kniha.je panem Karlem Svobodou, ale i s autory zmíněných knížek. 

Vaše Sabi 🙂

Napsat komentář