Zápisník milovnice knih – To musíte mít!

Jsi knihomolči knihomolka? Předpokládám, že ano, protože jinak bys nečetl tento blog o knížkách. JA proto mám pro tebe skvělý tip, kam si zapisovat poznámky o přečtených knížkách, ale i o těch, na které máš teprve zálusk. Zápisník milovnice knih je sice určen primárně ženám, ale věřím, že i vášnivý čtenář mužského pohlaví ocení jeho praktičnost a přimhouří oko nad názvem. J


Jelikož si od dětství píšu čtenářské deníky, kam zaznamenávám údaje o přečtených knihách, nápad na takový zápisník opravdu oceňuji. I když mi v posledních letech náhradu za papírový notes dělá tento blog, pořád dokážu ocenit praktičnost tohoto chytrého zápisníku.

Autorkami jsou Jana LeBlanc a Martina Pavlová, dvě vášnivě milovnice knih. Společně vytvořily tohle dílko k potěšení všem knihomolkám, aby si zaznamenávaly údaje o přečtených knihách. Od koho knihu mají, v jaké podobě, komu by ji doporučily, prostor je věnován i oblíbené větě, a celá stránka pak na poznámky o tom, o čem kniha byla a jak čtenářku ovlivnila.

Můžete zapsat až 60 přečtených knížek. Někdo bude mít tohle číslo na půl roku, jiný na rok. Mně se na tom strašně líbí prostor pro vlastní poznámky, ale i tipy autorek, související s knihomolským životem.
·       
  •            Víte, jak číst knihy v cizím jazyce?
  • ·         Jak přečíst aspoň jednu knihu týdně?
  • ·         Proč se konečně odhodlat číst klasiku?
  • ·         Jak pečovat o knihy?
  • ·         Nebo kde je největší radost si číst?


A to není všechno. Tipů zde najdete mnohem více a jsou plné srdečnosti a osobní zkušenosti, což se obzvlášť cení.

Dozvíte se, které české knihy zná celý svět, které knihy byly oceněny Pulitzerovou cenou, anebo jaké webové stránky o knížkách považují autorky za nejlepší a nejpřínosnější.

A kdybyste naaaahodou nevěděli, co číst, nechybí seznam těch nej knížek podle obou autorek.

Hodnocení: 99%

To jedno procento strhávám, aby bylo vidět, že soucítím se čtenáři – muži. Přece jen, zápisník mohou využít, ale ten titul, a také barvy laděné do růžovo – meruňkové… 😊

Pokud i vy nemůžete bez Zápisníkumilovnice knih žít, objednat si ho můžete na stránkách Presco group.

0 komentářů: „Zápisník milovnice knih – To musíte mít!

  1. Vypadá luxusně 🙂 Asi o něm pouvažuji 🙂
    Nebo… dneska jsem zjistila, že můj blog má dnes dvouleté výročí, tak by se možná takový zápisník hodil do soutěže (jen ještě nějakou vymyslet)! :-))

Napsat komentář