Manuál copywritingu

Recenze: Vojtěch Ultermüller – Manuál copywritingu

Chcete se naučit psát texty, které nejen přesvědčují a prodávají, ale hlavně vydělávají? Pak právě pro vás je určen tento praktický Manuál copywritingu od uznávaného českého copywritera Vojtěcha Ultermüllera.

Název: Manuál copywritingu

Autor:  Vojtěch Ultermüller

Nakladatelství: Grada

Počet stran: 113

Rok: 2019

 

Recenze:

Útlá knížečka je skvělou volbou nejen pro úplné začátečníky, ale také pro zkušenější pisatele, kteří si tak mohou prohloubit své znalosti a zkušenosti o rady a tipy, které významně povznesou úroveň jejich textů.

Kniha vás naučí používat jednoduchou, ale velice sofistikovanou strukturu prodejního textu, která vám ušetří až 80 % práce při psaní jakéhokoli komerčního sdělení. Praxí prověřené tipy vašim textům dodají šmrnc. Pochopíte psychologii zákazníků a jejich skutečnou motivaci, stejně jako to, co klienti opravdu chtějí.

Jaký ohromné plus vidím zejména opravdu velké množství tipů a příkladů z praxe, které budou rozhodně přínosné pro vaši vlastní tvorbu.  Autor vysvětlí, z čeho a jak složit prodejní text a ukáže vám správný styl takového textu.

Na konci manuálu je pak pro vás připraveno několik prázdných stránek pro vaše poznámky a postřehy. Protože se sama také copywritingu věnuji musím říct, že jsem si v knize našla určité zajímavé pasáže, které by mohly pozitivně ovlivnit moji následující tvorbu.

 

Hodnocení: 7/10

Manuál copywritingu můžete zakoupit na stránkách nakladatelství Grada, kterému tímto děkuji za poskytnutí recenzního výtisku.

Napsat komentář