Knižní přírůstky – prosinec

Možná budete trochu překvapení tímto článkem, protože se tady nic podobného za poslední rok neobjevovalo. Dělala jsem unboxingy a pak shrnutí s měsíčními přírůstky. Jelikož už nemám tolik času, abych dělala měsíční shrnutí a navíc – tyto články jsem vážně nesnášela, rozhodla jsem se o tom točit pouze videa. No a protože i krabic a obálek už bylo celkem dost, budu nadále – a hlavně od ledna dělat místo unboxingů články s přírůstky průběžně, třeba i několikrát do měsíce a to formou podobných článků, jako je ten dnešní.

A tak jsem tady s článkem o knížkách, které ještě (kromě těch ježíškovských) dorazily během prosince. 🙂

První z nich, knížka na úvodní fotce, je Království meče od Františka Niedla. Jedná se o již čtvrtý díl série Rytířů z Vřesova. Tuhle sérii mám moc ráda, stejně jako ty ostatní autorovy a doufám, že hned tak neskončí. Zatím to vypadá, že pan Niedl bude velmi dobře konkurovat panu Vondruškovi, který píše oficiální Přemyslovskou a Husitskou epopej. Tohle by totiž klidně mohlo mít název Epopej lucemburská. 🙂

Pravá žena a Saténový hlas jsou knížky od Evy Štolbové. Narazila jsem na ně vlastně náhodou, když autorčina vnučka nabízela Pravou ženu ke koupi na facebooku. Zaujala mě anotace, tak jsem si ji objednala a slečna, možná paní, mi poslala ještě i Saténový hlas, starší knížku autorky. Jednu z knih už mám přečtenou a jak se mi líbila se dozvíte brzy.

Zaťukej mi na srdce je výhra od Petry Nachtmanové. Ještě jsem od této autorky nic nečetla, tak jsem rád, že si konečně mohu něco přečíst.
A jak se říká, to nejlepší nakonec. Kniha měsíce je určitě Strom života od Ivany Špičkové. Tohle je nejnovější román autorky a bude se odehrávat v době Keltů. Jelikož mám toto období moc ráda, těším se, až se do ní začtu. Na přírodu, bylinky, druidy a dávná tajemství. Je to tedy pěkná bichle, takže předpokládám, že se jí budu prokousávat celý leden. Ale těším se na ni moc. 🙂
A to je za tento rok vše. Další přírůstky už opravdu neočekávám. 
Přeji vám všem, aby rok 2018 byl úspěšný, klidný, šťastný a plodný!
Doufám, že příští rok bude (nejen) pro mě minimálně stejně krásný, jako ten letošní. Plodný tedy bude snad jen na knihy (dětí už máme dost :D) a také na články pro vás.
Mějte se krásně!

Vaše Sabi 🙂

0 komentářů: „Knižní přírůstky – prosinec

  1. Strom života �� ten je jasný. A takovou krásnou svíčku u toho ����
    Jsem zvědavá, jak se s knihou shodneme, už ji tu mám taky nachystanou

Napsat komentář