Prosím o pozornost – nový blog je tu!

Vážení a milí mí čtenáři! 🙂
Když jsem vloni touto dobou měla na návštěvě kamarádku z Plzně a probírala s ní svůj úmysl založit si blog, řekla mi: „Radši se na to rovnou vykašli. Začneš knížkami a jak tě znám, stejně se to nakonec zvrhne a blog bude celý o dětech!“ 
Její slova mi v poslední době zněla v hlavě čím dál víc, stejně jako představa nových témat, o kterých bych chtěla psát. A jelikož jsou to opravdu témata směřující k dětem – konkrétně k mé dceři, ale také životní styl, kosmetika, neboli beauty, atd., rozhodla jsem se následovně.
I když jsem zmíněná témata nejprve přidala na „kavárnu“, měla jsem pocit neskutečné slátaniny a splácaniny. Proto jsem se rozhodla, že vytvořím blog nový. Ráz „kavárny“ tedy zůstane stejný, jako býval, pouze „deníček mé dceři“ se přesune na blog nový. 
Na „kavárně“ ponechám hlavně knížky, zatím i cestování, toulky, a některé focení. Některá starší témata přesunu na nový blog – hlavně „deníček“ a také všechny nově přidané beauty a lifestyle články.
Kdo budete chtít číst i můj druhý blog, budu moc ráda za vaše návštěvy a ohlasy, komentáře, atd. Neznamená to, že zde bude méně příspěvků. Jen bude blog přehlednější a já budu na střídačku přidávat podle témat, která budou aktuální.
Nový blog s názvem Blogování s Nelou je k nahlédnutí zde. 

0 komentářů: „Prosím o pozornost – nový blog je tu!

Napsat komentář